Skip to content

cannes 2024

30 GAYA SELEBRITI LELAKI TERBAIK DI FESTIVAL FILEM CANNES 2024 (SETAKAT INI)

Kongsikan artikel ini

Siapakah selebriti lelaki yang berjaya mencuri perhatian anda ketika berada di Festival Filem Cannes 2024 kali ini?

Buat peminta fesyen, bulan Mei akan menyajikan momen fesyen yang terhangat sepanjang tahun. Ini kerana, selepas acara fesyen berprestij iaitu Met Gala 2024. Festival Filem Cannes 2024 juga berlangsung dalam bulan yang sama. Barisan selebriti lelaki tidak ketinggalan dalam memberikan momen fesyen terhangat di acara karpet merah Cannes di French Riviera, Perancis.

Festival Filem Antarabangsa Cannes ke-77 ini dimulakan dengan tayangan perdana filem “Furiosa: A Mad Max Saga”. Filem kelima daripada francais Mad Max ini menampilkan bintang hangat seperti Anya Taylor, Joy, Alyla Browne, Tom Burke dan Chris Hemsworth. Selain itu, antara filem yang menerrima standing ovation ketika tayangan perdana edisi kali adalah “Megalopolis” oleh Francis Ford Copolla. Tidak ketinggalan, filem “Bird” yang menampilkan pelakon berbakat, Barry Keoghan.

Bintang Asia turut sama menghangatkan Cannes Film Festival 2024. Pelakon Korea Selatan, Jung Haein hadir ke tayangan filem terbaharunya, “I, The Executioner” dengan menggayakan tuksedo hitam daripada Dior Men. Turut hadir barisan bintang Asia lain seperti Tan Sri Michelle Yeoh, Lim YoonA daripada Girls’ Generation, Freena Sarocha Chankimha, Gong Jun, Han SoHee, Eddie Peng dan ramai lagi.

GLAM Lelaki membariskan 30 gaya selebriti lelaki yang berjaya mencuri perhatian dengan stail mereka di Festival Filem Cannes 2024:

1. Chris Hemsworth

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

2. Jung Haein

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 정해인 (@holyhaein)

3. Kylian Mbappe

Kylian Mbappe

(Photo by Pierre Suu/GC Images)

4. Gong Jun

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 龚俊 (@gongjunhahaha)

5. Barry Keoghan

6. Jacob Rott

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacob Rott (@jacobrott)

7. Baloji

8. Adam Driver

Adam driver

(Photo by Daniele Venturelli/WireImage)

9. Eddie Peng

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eddie Yuyan Peng (@yuyanpeng)

10. Joe Alwyn

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GLAM Lelaki (@glamlelaki)

11. Sebastian Stan

Sebastian stan

(Photo by JB Lacroix/FilmMagic)

12. Omar Sy

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Omar Sy (@omarsyofficial)

13. Vincent Cassel

cannes 2024

(Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images)

14. Troye Sivan

 

View this post on Instagram

 

A post shared by troye sivan (@troyesivan)

15. Kevin Costner & Hayes Costner

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kevin Costner (@kevincostner)

16. Sebastian Croft

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miu Miu (@miumiu)

(Slide ke-5)

17. Jesse Plemons

18. Evan Ross

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Evan Ross (@realevanross)

19. Lay Zhang

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lay Zhang (@layzhang)

20. Willem Dafoe

21. Alton Mason

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alton (@altonmason)

22. Ben Whishaw

23. Franz Rogoswki

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Franz Rogowski (@ffffranz)

24. Rahi Chadda

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rahi (@rahi_chadda)

25. Xavier Dolan

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xavier Dolan (@xavierdolan)

26. Esteban Ocon

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Esteban Ocon (@estebanocon)

27. Mamoudou Athie

28. Mike Faist

mike faist

(Photo by Jacopo Raule/WireImage)

29. Vinnie Hacker

 

View this post on Instagram

 

A post shared by † (@vinniehacker)

30. Nicholas Cage

 

Bonus – Cate Blanchett

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @jeanpaulgaultier

Baca lebih lanjut: 4 GAYA FESYEN BLUE PONGTIWAT PILIHAN GLAM LELAKI

By Muzammin Muzlan
Kongsikan artikel ini

Artikel Yang Berkaitan

5 AKTOR HOLLYWOOD TERKENAL YANG PERNAH BERHASRAT UNTUK BERHENTI BERLAKON

5 AKTOR HOLLYWOOD TERKENAL YANG PERNAH BERHASRAT UNTUK BERHENTI BERLAKON

Bacaan Lanjut
CHRIS HEMSWORTH TERIMA PENGIKTIRAFAN BINTANG HOLLYWOOD WALK OF FAME

CHRIS HEMSWORTH TERIMA PENGIKTIRAFAN BINTANG HOLLYWOOD WALK OF FAME

Bacaan Lanjut
RAHSIA TUBUH MANTAP CHRIS HEMSWORTH

RAHSIA TUBUH MANTAP CHRIS HEMSWORTH

Bacaan Lanjut
must watch April 2024

15 RANCANGAN ‘MUST WATCH’ SEPANJANG APRIL 2024

Bacaan Lanjut
10 FILEM TERBAIK BARRY KEOGHAN ANDA MESTI TONTON

10 FILEM TERBAIK BARRY KEOGHAN ANDA MESTI TONTON

Bacaan Lanjut
fashion week 2024

30 GAYA SELEBRITI LELAKI TERBAIK DI FASHION WEEK MENSWEAR 2024

Bacaan Lanjut